ARHITECTI MEMBRI O.A.R.
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Grupuri de lucru

In jos

Grupuri de lucru Empty Grupuri de lucru

Mesaj Scris de Baciu Smaranda 2953 Joi Dec 03, 2015 4:25 pm

Buna ziua colegi,
Cred că e cazul ca arhitecții care doresc sa se implice in problematica subiectelor expuse pe forum sa decida daca pot sa participe in grupuri de lucru (structurate pe domeniile din forum) - formula de lucru o vom decide impreuna, in functie de persoanele care doresc sa se implice.
Mai exact, eu am experienta in lucrari pe monumente, asa ca ma voi implica intr-un grup care sa discute si sa propuna solutii in domeniul patrimoniului - armonizare norme si normative, metode de stimulare a proprietarilor pentru coonsolidare si restaurare monumente istorice, etc.
O alta problema in care vreau sa ma implic este domeniul procedurilor de autorizare - la inceput pentru Bucuresti, ca aici e problema cea mai grava, bineinteles dup-aia la nivel national.
Mai tarziu o sa atasez un fisier excel pe care l-am discutat cu cativa colegi, cu structura problemelor de pe forum si o popunere de grupuri de lucru - incerc in uichend.
Nu va sfiiți sa comentati, dar mai ales sa va implicati! Sa dam drumu la treaba cumva!

Baciu Smaranda 2953
Admin

Mesaje : 23
Data de inscriere : 27/11/2015
Localizare : Bucuresti

https://arhitectioar.forumgratuit.ro

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum